M&N Mimarlık

25 yıllık İş bitirme deneyimi ile hareket  eden M&N MİMARLIK İNŞAAT SAN VE TİC  A.Ş  1994 yılında kuruldu. Türkiye’de çağdaş ve seçkin  Kurumsal inşaat projelerini uygulayan M&N Mimarlık İnşaat 150 nin üzerinde  AVM  inşaatı , 300 ‘ün üzerinde banka şubesi ve yüzbinlerce m2 iş yapabilme yetisiyle adından çok iyi bahsedilen bir firma olmuştur. 

2010 yılından itibaren yüklendiği misyon ile fark yaratan M&N , Kadıköy / Yoğurtçu Parkı ve çevresine Müteahhitliğin ötesinde tasarım dili ve kalitesiyle butik konut projesi üretmeye devam etmektedir. 

M&N  Güçlü  ve vizyoner  tasarım ekibi ile konut projelerine ve semtine artı bir  katma değer  katabilen iyi bir “mimarlık , iç mimarlık, inşaat proje yönetimi ve müteahhitlik” firmasıdır.

İdealimiz dünya standartlarına uygun kalite ile üretilmiş en iyi mimarlık ve mühendislik çözümlerini bulmak ve bunları toplum yararı gözeten yüksek  yaşam standartlarına dönüştürmektir.

 

Her çizgi ve fikrimiz sevgi ve paylaşım amacıyla  , Mahallemizde hak edilen standartı oluşturmaktır.


Projelerimiz

Haberler

M&N PARK Prestige

M&N PARK Prestige konut projemiz inşaat ruhsatı alımından itibaren 8 aylık bir sürede inşa edilerek tamamlanmıştır.Ardından yapı kullanma izin belgesinin alınmasının ardından kat mülkiyet tapuları alınarak kat maliklerine törenle teslim edilmiştir.

M&N PARK 24

M&N PARK 24 Konutları A ve B blok inşaatımız tamamlanarak 28 şubat 2015 tarihinde yapılan törenle anahtar teslimleri yapılmıştır.

PARK DERYA 52

PARK DERYA 52 Konut projemizde temel atma heyecanı 30/06/2015 te radye temel beton dökümü ile gerçekleşmiştir.Halen 2 bodrum kat kaba inşaatları tamamlanmış olup,kaba inşaat çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

 

M&N PARK Yuvam

Satış Ofisi

+90 (216) 449 17 75

+90 (533) 524 02 54