M&N PARK Yuvam

Ekim 25, 2018 by in M&N PARK Yuvam : :

 

Kadıköy Yoğurtçu Parkı civarında gerçekleştirdiği konut projeleri ile marka olmuş M&N MİMARLIK İNŞAAT A.Ş olarak misyonumuz ve vizyonumuzla MODA’nın kültürünü ve ruhunu yaşatmaya devam ediyoruz.

 

M&N PARK Yuvam Apartmanı’nda eşsiz deniz kıyısı yaşamı ile huzuru karıştıran, 21.yüzyılın en iyisini sunuyor.

Zarif şık konutlar, keskin çizgiler ve temiz geometriye sahip bir binada yer almaktadır. Bölgede kapalı otopark sorunu olmayan yapılarından birisini sunar.

 

M&N PARK Yuvam Apartmanı; zarif peyzajı, restoranları, barları ve bütün yıl hareketli bir etkinlik takvimine sahip Kadıköy’ün en merkezi yerlerinden biri olan Yoğurtçu Parkı bölgesinin kalbinde yer almaktadır.

 

Burada Kalamış Koyu’nda tekne gezilerinin tadını çıkarabilir, parlak suların üstünde rahatlayıp dinlenebilirsiniz.

 

Dahası, gideceğiniz yer İstanbul’da veya dünyanın neresinde olursa olsun gitmek  çok kolay. Ayrıcalıkların en büyüğü Metro, Metrobüs, Marmaray, Şehir Hatları Vapurları, Deniz Otobüsleri, İETT Otobüsleri, Sarı Dolmuşlarıyla şehirdeki herhangi bir yere kolay erişim sağlanır. Atatürk Havalimanı’na ya da Sabiha Gökçen Havalimanı’na 30  dakikadan kısa bir sürede ulaştıracak ana yol güzergâhları ve önemli şehirlerarası rotalar sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

M&N PARK Yuvam Apartmanı’nı keşfedin ve ayaklarınızın altındaki dünya ile deniz kıyısındaki yaşamın tadını çıkarın..

 

Yeni projemiz ve inşaatı başlamış olan M&N PARK Yuvam APT. Moda,Gülşen Sokakta ,Saint Joseph ve Kadıköy Anadolu Lisesi’nin yanı başında ve 2019 ekim ayı teslimidir.

 

 

M&N MİMARLIK İNŞAAT A.Ş. ‘nin 25 yıllık tecrübesiyle

 

 

SATIŞ OFİSİ

M&N PARK Yuvam APT. projemizle ilgili satış ofisimize 0 (533) 524 02 54 den ulaşabilirsiniz.

KONUM

M&N PARK Yuvam APT. projesi konum bilgisi için tıklayınız.