PARK DERYA 52

Ekim 25, 2018 by in PARK DERYA 52

Moda’nın dinginliğini ve Kadıköy’ün coşkusunu bir arada yaşatıyor.

Park Derya Apt. tek blok ve az sayıda dairesi ile bölgenin var olan yapısını sürdürürken diğer yandan sağlamış olduğu kalite, konfor ve 1. Sınıf özelliklerle modern hayatı birleştiriyor.

 Moda’nın ayrıcalığını A Plus yaşamak isteyenler için PARK DERYA APT. sizleri bekliyor. 

A Plus proje sadece sizin değil Kadıköy’ e  de marka olmak için satışlarına başladı. İster peşin alım avantajını,  isterseniz banka kredisi ile bu A Plus projeden ev sahibi olabilirsiniz.Moda’nın ayrıcalığını A Plus yaşamak isteyenler için PARK DERYA APT Moda ‘da sizleri bekliyor.

 KENTSEL DÖNÜŞÜM KAPSAMINDA AVANTAJLARA SAHİP.

A+ bir konut projesi olarak öne çıkan PARK DERYA APT., kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilerek bir çok avantaja sahip oluyor. Kentsel dönüşüm projesi olmasının en büyük avantajı olarak dikkat çeken %1 KDV uygulaması da böylesine değerli bir bölgede inşa edilen projeye kıyasla PARK DERYA 52 –Moda ‘yı öne taşıyor.

24 daireden oluşan projenin en üst katları 4+1 dubleks dairelerden diğerleri ise 2+1 ve 3+1  daire tiplerinden oluşturuldu ve bölgenin ihtiyaçlarına ve yaşam tarzına yönelik tasarlandı. Satışların başladığı PARK DERYA APT.’ında sınırlı sayıdaki dubleks dairelerimizin satışına devam edilmektedir.

 

 

SATIŞ OFİSİ

PARK DERYA 52 projemizde satışlar tamamlanmıştır.İlginize teşekkür ederiz.Yeni projelerimizde görüşmek üzere....satış ofisi. 0 (533) 524 02 54

KONUM

PARK DERYA 52 projesi konum bilgisi için tıklayınız.